Пошук
  • socknu

Відкритий онлайн-лекторій

Оновлено: 30 трав 2020 р.

Невдовзі у школах всієї України завершиться навчальний рік, а для випускників розпочнеться вступна кампанія. Вибір університету та спеціалізації - це важливе і відповідальне рішення. 

Саме тому факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка вирішив підготувати серію невеличких онлайн-лекцій для учнів 9,10 та 11 класів усіх українських шкіл. Ці онлайн-зустрічі відбуватимуться щосереди з 15.00 до 16.00.


Під час онлайн-спілкування усі охочі зможуть розпитати наших викладачів і студентів про вступ, навчання та студентське життя в КНУ та на факультеті соціології. Щоби взяти участь у цій онлайн-зустрічі потрібно у середу 3, 10, 17 або 24 червня о 15.00 перейти за наведеним нижче лінком з вашого комп'ютера або смартфону: https://meet.google.com/bmt-ztkt-esg (ви одразу приєднаєтеся до відеоконференції)


До участі запрошуються старшокласники та їхні батьки, вчителі та директори шкіл. Це подія, яка допоможе випускникам зорієнтуватися при виборі університету, а вчителям і директорам - покращити профорієнтаційну роботу в школах.


1 перегляд0 коментар