Онлайн-зустрічі з випускниками факультету соціології КНУ

Одне з питань, які ми часто чуємо у ході вступної кампанії, "Де працюють соціологи?"

Якщо вам цікаво дізнатися, чим займаються люди з соціологічною освітою в таких сферах як IT, журналістика, маркетинг, реклама, телебачення, тоді приєднуйтеся до онлайн-зустрічей з випускниками факультету соціології КНУ, які відбудуться 20 і 21 серпня.

21 серпня 15.00 - 16.00

(конфликт копий) Ты у меня одна такая (1

Лінк на Zoom-зустріч: https://zoom.us/j/92203636171

Початок о 15.00.

Тетяна Шевченко директорка кількісного відділу маркетингового агентства “Q&Q Digital”, яка має тривалий досвід роботи в маркетингових дослідженнях. Вона розповість вам про те, чим випускники факультету соціології замаються у цій сфері та які конкурентні переваги вони мають.

Тетяна Нікітіна, випускниця та викладачка факультету соціології, яка має неабиякий досвід в освіті, науці та прикладних дослідженнях. Вона вчилася за обміном в Німеччині в Констанцькому університеті, працювала в різних дослідницьких структурах, була співорганізаторкою українського етапу міжнародного проекту Європейське соціальне дослідження (European Social Survey - ESS), захистила кандидатську дисертацію з методів перевірки валідності класових схем у соціології, а наразі очолює відділ аналітики усім відомого телеканалу «Україна».

Тетяна чудово знає, як влаштована українська телеіндустрія та може на пальцях пояснити, чому ваша бабуся щовечора дивиться той самий серіал. А в межах нашої зустрічі вона розповість, чим соціологи займаються на українському медіаринку і як соціологічні навички допомагають створювати затребуваний відео-контент.

20 серпня 15.00 - 16.00

(конфликт копий) Ты у меня одна такая.pn

Лінк на Zoom-зустріч:
https://zoom.us/j/95316769391

Початок о 15.00.

Надія Романенко, випускниця КНУ 2017 року. Навчалася у Лундському університеті в Швеції в рамках партнерської програми факультету соціології КНУ та факультету соціальних наук Лундського університету. З 2017 року аналітикиня порталу Texty.Org.Ua, де займаться аналітикою та журналістикою даних, зокрема, розробкою механізмів виявлення фейкових новин за допомогою штучного інтелекту.

Роман Кириченко розповість про те, що соціолог може робити в телекомунікаційних та IT-компаніях. Роман Кириченко закінчив факультет у 2019 році, а зараз навчається в аспірантурі. Перемагав на студентських олімпіадах та дослідницьких конкурсах із аналізу соціальних даних.

 

Працював як Data Scientist у «Corestone Group», де займався автоматизацією аналізу новин, та «Kyivstar», де розробляв аналітичні моделі, які прогнозували поведінку клієнтів компанії. Зараз приєднався до команди «Govitall», де працює над автоматичною генерацією текстів. У своїй дисертаційній роботі Роман за допомогою автоматичного аналізу змісту соціальних мереж вивчає, як відбувається політична поляризація суспільства.

Підпишіться на наші новини. У нас для вас є багато цікавого!

Дякуємо, що заповнили форму.