ФАКУЛЬТЕТ СОЦІОЛОГІЇ КНУ ІМ. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

кну.png

Отримай професію майбутнього в найкращому університеті країни

Що вивчають на факультеті соціології?

На факультеті діють три освітні програми рівня "Бакалавр". Це значить, що ви можете здобути вищу соціологічну освіту за одним із трьох запропонованих напрямків. 
На цій сторінці ми розповімо про все це докладніше.
Чому варто вступати до нас?
78216641_2470274786403907_81535956273101

Тому що ми маємо найкращих викладачів, потужні міжнародні зв'язки, хорошу ресурсну базу та комфортну для навчання атмосферу

Освітні програми рівня "Бакалавр"

Освітня програма "Соціологія"

Ліцензований обсяг: 50 місць

Прохідний бал 2019:

178,1

Форма навчання:

Бюджетна та контрактна 
(31 500 грн на рік)

Сертифікати ЗНО:

 • Українська мова (0,3)

 • Математика (0,2) 

 • Історія України або Іноземна мова (0,4) 

 • Атестат (0,1) 

Ця програма пропонує класичну модель соціологічної освіти за найвищими міжнародними стандартами. Її метою є підготовка фахових соціологів, здатних ставити та розв'язувати складні дослідницькі та практичні проблеми, звертаючись до сучасного теоретичного знання та новітніх методів збору і аналізу даних.

Студенти програми обов'язково проходять практичну підготовку на базі Київського університету та у провідних соціологічних компаніях України.

Випускники програми знають як організовані всі етапи соціологічного дослідження, володіють сучасними теоретичними знаннями та вміють використовувати їх при аналізі даних й інтепретації результатів досліджень. Вони вміють користуватися фаховими комп'ютерними програмами, а також володіють навичками академічного письма та публічних виступів.

Ця освіта має високий попит на ринку праці, зокрема в соціологічних та маркетингових компаніях, аналітичних центрах, громадському секторі та академмічних установах.

Освітня програма "Соціальні технології"

Ліцензований обсяг: 30 місць

Прохідний бал 2019:

177,9

Форма навчання:

Бюджетна та контрактна 
(31 500 грн на рік)

Сертифікати ЗНО:

 • Українська мова (0,3)

 • Математика (0,2) 

 • Історія України або Іноземна мова (0,4) 

 • Атестат (0,1) 

Особливістю цієї програми є виразний акцент на розвитку прикладних навичок та технологічних умінь, а також детальне вивчення сфер, де на них існує найбільший попит (політика, маркетинг, бізнес, медіа, реклама, PR). Метою програми є підготовка фахівців-соціологів, спроможних проводити всебічний аналіз конкретних практичних проблем та пропонувати обґрунтовані шляхи їх розв'язання, спираючись на теоретичні й інструментальні ресурси соціологічної науки.

В рамках цієї програми особлива увага відводиться навчальній та виробничій практиці студентства, котра проходить як в університеті, так і в компаніях, що працюють на ринку (факультет має низку партнерських угод з провідними дослідницькими й аналітичними структурами України). 

Випускники програми мають ґрунтовне уявлення про специфіку кількісних та якісних соціальних досліджень, володіють сучасними методами збору й аналізу даних, мають досвід підготовки аналітичних звітів та презентацій.

Студенти й випускники цієї програми часто знаходять роботу в сфері маркетингових досліджень, медіа-аналітики, соціологічних службах, а також у бізнесі.

Освітня програма

"Соціологічне забезпечення управлінських процесів"

Ліцензований обсяг: 20 місць

Програма почне роботу восени 2020 року

Форма навчання:

Контрактна
(31 500 грн на рік)

Сертифікати ЗНО:

 • Українська мова (0,4)

 • Історія України (0,4) 

 • Географія або Іноземна мова (0,2) 

 • Атестат (0,1) 

Це унікальна для України освітня програма, орієнтована на розкриття потенціалу соціологічного фаху в області адміністрування і менеджменту.Її метою є підготовка фахівців із соціології, здатних вивчати та розв’язувати практичні завдання і проблеми в галузі управління організаціями різного рівня та складності, вміло застосовувати провідний світовий досвід в галузі управління; вміти формулювати та оцінювати ефективність управлінських рішень; вміти збирати, аналізувати та застосовувати на практиці результати соціологічних і соціальних досліджень та інших масивів статистичних даних; впроваджувати новітні технології з планування та прогнозування соціального розвитку, зокрема розвитку територій та територіальних громад.


Програма презентує поєднання теоретичних і прикладних дисциплін, орієнтованих на оволодіння знаннями та навичками, спрямованими на практики управління людськими ресурсами, корпоративного управління, соціальної політики, розробки стратегій, розв’язання конфліктів, здійснення внутрішніх і зовнішніх комунікацій, а також реалізації проектів у сфері бізнесу та соціального управління територіальними громадами.

Випускники програми матимуть можливість працевлашуватися в компаніях, малих підприємствах та інститутах дослідницького і консультативного сектору в галузі соціальних досліджень, бізнес структурах,  а також в аналітичних центрах, громадських організаціях, органах місцевого та регіонального управління.

Підпишіться на наші новини. У нас для вас є багато цікавого!

Дякуємо, що заповнили форму.